Aš Arūnas esu FunnyWood įkūrėjas ir šios parduotuvės bei veiklos savininkas.

Mes su visa komanda, kuriame unikalius rankų darbo ir kitus gaminius iš natūralios medienos ir kitų kokybiškų medžiagų. Medienos gaminių darbams naudojame lazerio pjovimo ir deginimo technologijas. Kiti mūsų darbai yra rankų darbo gaminiai. 

Mūsų asortimente rasite išskirtinius gaminius skirtus buičiai, vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, gimtadieniams ir kitoms ypatingoms progoms.

Be to, mūsų parduotuvėje rasite platų asortimentą namų dekoracijų, rankų darbo žvakių, plaukų gumelių, nertų žaislų ir kitų unikalių gaminių, kurie suteiks jūsų kasdienybei šiek tiek daugiau spalvų ir šilumos.

Jei nerandate jums norimo produkto mūsų asortimente, nedvejokite ir susisiekite su mumis nurodytu paštu arba telefono numeriu.

Mūsų komanda visada pasirengusi jums padėti ir pagal jūsų pageidavimus ir mūsų galimybes sukurti jums unikalius gaminius.

Taip pat FunnyWood yra atvira erdvė, ieškanti partnerių plėtrai ir stiprinimui, jeigu jus domina bendradarbiavimas prašome taip pat su mumis susisiekti nurodytais kontaktais. 

FunnyWood – grožis, vertybė ir natūralumas. 

Comments

Parašykite komentarą